BOSH křížový laser se stavivem UniversalLevel 2

Počet bodů: 16

Ať už rekonstruujete či stavíte, mít vše ve správné rovině je základem perfektních výsledků. Křížový laser BOSCH UniversalLevel 2 je ideálním společníkem pro kutily i ostřílené profesionály. Projekci tvoří laserový kříž s doplňkovými kolmými body pro nastavení maximální přesnosti. Křížový laser BOSCH UniversalLevel 2 nabízí automatickou samonivelaci v rozsahu ±4°. Pro snadné a rychlé uchycení na stativ je k dispozici 1/4″ závit. Laser pracuje s přesností ±0,5 mm na 1 m a pracovním dosahem až 10 metrů. Napájí se provádí prostřednictvím tří AA baterií a k dispozici je kvalitní pouzdro pro bezpečné přenášení. Balení obsahuje stativ pro jednoduché upevnění křížového laseru BOSCH UniversalLevel 2.

Automatická nivelace
Křížový laser BOSCH UniversalLevel 2 nabízí automatickou nivelaci ± 4° a pracuje s dosahem až 10 m. Široký úhel rozevření 120° umožňuje promítání dlouhých laserových čar a díky intuitivnímu ovládání je jeho použití velmi jednoduché. Křížový laser BOSCH UniversalLevel 2 pracuje s dobře viditelným červeným paprskem.

Kvalitní stativ pro snadné umístění
Součástí balení křížového laseru BOSCH UniversalLevel 2 je praktický stativ. Pro snadné a rychlé umístění do stativu je k dispozici 1/4″ závit. Laser je velmi přesný a pracuje s odchylkou ± 0,5 mm na 1 m. Projekci tvoří laserový kříž s doplňkovými kolmými body pro nastavení maximální přesnosti a bezpečný transport zajistí praktická taška.

Klíčové vlastnosti křížového laseru BOSCH UniversalLevel 2

  • Vysoká přesnost měření ± 0,5 mm
  • Schopnost samonivelace ± 4°
  • Pracovní dosah křížového laseru BOSCH UniversalLevel 2 činí až 10 m
  • Součástí balení je stativ a taška pro bezpečné přenášení
  • Tupý úhel 120° pro dlouhé čáry na stěnách i na krátké pracovní vzdálenosti
  • Dobře viditelný červený paprsek křížového laseru BOSCH UniversalLevel 2
  • Napájení pomocí tří baterií typu AA

Podrobné informace o výrobku na stránkách výrobce.

Popis

Křížový laser Bosch UniversalLevel 2

Obrázek 1 z 4

Žádost o odměnu – křížový laser se stativem