Stavíte komíny CIKO? Vybrané odborné montážní firmy mohou být zařazeny do věrnostního programu Komíny-VÝHODNĚ. Registraci do věrnostního programu zajišťují naši regionální obchodní zástupci. Obraty zařazených firem a tedy i získané body jsou automaticky registrovány v účetním systému CIKO. 

PRAVIDLA VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU CIKO 2022

VĚRNOSTNÍ PROGRAM CIKO 2022 je určen pro odborné montážní firmy , které se zabývají montáží komínových systémů CIKO na území ČR a které regionální obchodní zástupce CIKO do tohoto programu zaregistruje. Tento program nemá vliv na dříve domluvené obchodní podmínky.

V rámci akce získává zákazník při koupi zboží příslušný počet „CIKO bodů“ (hodnota zboží v objednávce v cenách bez DPH před odečtením slev, za každých 5 000Kč z celkové hodnoty zboží v objednávce  získává zákazník 100 CIKO bodů).

Vlastní body nemají fyzickou podobu, ale jsou vedeny v účetním systému CIKO na bodovém kontu každého účastníka, který je do věrnostního programu zaregistrován. Akce platí pro odběry realizované v období 01.01.2022 – 30.11.2022.

Po skončení akce bude každý registrovaný účastník neprodleně informován o stavu svého bodového konta a bude vyzván k výběru odměny z katalogu odměn. Zažádat o čerpání odměn je možné kdykoliv v průběhu roku po nasbírání alespoň 2 000 bodů, nejpozději pak do do 31.12.2022. Distribuce odměn bude dle dostupnosti vybraných odměn.

O odměnu lze žádat prostřednictvím formuláře na www.kominy-vyhodne.cz, nebo u obchodních zástupců firmy CIKO s.r.o. osobně. Firma CIKO má právo nevydat odměnu pracovníkovi firmy, u které je evidována pohledávka po splatnosti, nebo v jiném odůvodněném případě.

Vyobrazení odměn v katalogu odměn je pouze ilustrativní, společnost CIKO s.r.o. si vyhrazuje právo měnit dostupnost a technickou specifikaci odměn.

Společnost CIKO s.r.o. si vyhrazuje právo změny pravidel VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU CIKO 2022 i v jeho průběhu.

Stránky www.kominy-vyhodne.cz udržuje a věrnostní program Komíny-VÝHODNĚ organizuje výrobce komínů CIKO s.r.o.